Červnové střípky z družiny
Poslední školní měsíc se nesl ve znamení blížících se prázdnin. Robinsoni, jako správní námořníci, vypluli na svých lodích za dobrodružstvím. Elfové si v chládku svého lesa uspořádali letní párty s volbou nejoblíbenější zmrzliny a všichni jsme se do slunečných dnů vyzbrojili nezbytnými brýlemi. V elfí nemocnici jsme zodpovědně potrénovali ošetření prázdninových odřených kolen, první pomoc při úžehu a píchli pár injekcí proti vzteklině a jednu koňskou dávku na uklidnění paní vychovatelce 😂. Ale hlavně jsme se hodně nasmáli, brebentili, občas se hašteřili, pištěli a vymýšleli darebačiny- prostě užívali si čas s kamarády při každodenních hrách.
Paní vychovatelky přejí dětem i rodičům krásné a pohodové prázdniny!
