Zdravá pětka

Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem projektu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu.

Vzdělávací program Zdravá 5 je realizován společností Albert již od roku 2004 a za tu dobu vyškolil statisíce dětí v základních i mateřských školách v celé České republice.

Zdroj: www.zdrava5.cz

Ovoce a zelenina a mléko do škol

Ve školním projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol spolupracujeme s firmou MK FRUIT s.r.o., která našim žákům pravidelně dodává balíčky plné ovoce, zeleniny, mléka, jogurtů, sýrů a jiných zdravých dobrot. Součástí projektu je také doprovodný program, který zahrnuje ochutnávky exotického ovoce, exkurze či zábavné programy o zdravé výživě. Balíčky jsou zcela zdarma, dodávky do škol jsou financovány ze státních prostředků za finanční spoluúčasti Evropské unie.

Více na:

www.mkfruit.cz/ostatni/mleko-do-skol/