Ovoce a zelenina a mléko do škol

Ve školním projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol spolupracujeme s firmou MK FRUIT s.r.o., která našim žákům pravidelně dodává balíčky plné ovoce, zeleniny, mléka, jogurtů, sýrů a jiných zdravých dobrot. Součástí projektu je také doprovodný program, který zahrnuje ochutnávky exotického ovoce, exkurze či zábavné programy o zdravé výživě. Balíčky jsou zcela zdarma, dodávky do škol jsou financovány ze státních prostředků za finanční spoluúčasti Evropské unie.

Výzva č. 02_20_080 Šablony III

Výzva Šablony III z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) umožňuje naší škole čerpat prostředky z evropských fondů. Díky ní jsme schopni financovat projektové dny ve škole i mino ni, zabezpečit provoz volnočasových kroužků, poskytnout dětem ohroženým školním neúspěchem podporu ve formě doučování či nakoupit nové školní vybavení.