Čtyřdenní pobyt v Beskydech

29.05.2024

Koncem května žáci 3.-5. třídy vyměnili školní lavice za pobyt v areálu Rališka v Beskydech. Všude kolem jenom příroda, les, hřiště a příjemná a uvolněná atmosféra. Pedagogové si pro děti připravili sportovní a bojové hry, jezdili jsme na výlety, chodili na vycházky, opékali špekáčky, vyráběli dárky pro rodiče, fandili jsme našim hokejistům, ale především jsme poznávali prostředí Beskyd a užívali si spolu velmi příjemné chvíle. Navštívili jsme Jurkovičovu rozhlednu, výrobnu svíček, Stezku Valaška a Valašské muzeum v přírodě.

Závěrečný večer patřil oblíbené stezce odvahy, která neodmyslitelně patří ke všem podobným akcím.

Odjeli jsme trochu unavení, ale plni krásných zážitků a radosti, že se nám vše vydařilo.