Den otevřených dveří 2024

2. 3. 2024

Ve čtvrtek 29. 2. 2024 proběhl na naší škole den otevřených dveří. Školu navštívili nejen rodiče a prarodiče našich žáků, ale také budoucí žáčci či zájemci o vzdělávání na naší škole. Dopolední výuku navštívilo bezmála 40 návštěvníků. Další se pak zúčastnili odpolední ukázkové hodiny našich prvňáčků, kteří předvedli, co všechno se za první pololetí stihli naučit. Ukázali své dovednosti ve čtení, matematice, zpěvu i angličtině. Do aktivit byli zapojeni také přítomní diváci, kteří si společně s dětmi zatančili v rytmu "Mambo Jambo". Ve školní družině si návštěvníci mohli zkusit vyrobit papírové tulipánky.

19. 2. 2024

Každoročně nabízíme rodičům našich žáčků, novým zájemcům, ale i širší veřejnosti možnost nahlédnout do dění naší školy. Letos se na Vás budeme těšit ve čtvrtek 29. února od 8:00 do 16:00. Více informací najdete v přiloženém plakátku.