Ekosoutěž 2024

01.05.2024

Stejně jako v minulých letech se také letos naše škola zapojí do Ekosoutěže pořádané Sběrnými surovinami UH, s. r. o. V předchozím ročníku soutěže jsme si díky iniciativě Vás a Vašich dětí vedli skvěle a obsadili jsme první místo. Kromě financí utržených za prodej papíru jsme tak vyhráli ještě 3000 Kč. Tyto prostředky byly následně využity na celoškolní exkurzi do ZOO Zlín.

Papír můžete odevzdávat od 1. května do 31. května 2024 na pobočku Sběrných surovin v Uherském Brodě.

Vlčnovská 2818,
688 01, Uherský Brod
Otevírací doba:
po - pá 8:00 – 12:00 / 12:30 - 16:00
so - 08:00 - 11:00
ne - zavřeno

Po příjezdu do areálu nahlásíte pracovnici Sběrných surovin, že chcete zapsat sběr na školu Havřice. Ta Vám vydá potvrzení o přijetí, které následně žák odevzdá třídnímu učiteli.

Jaký papír je možné odevzdat?

noviny, časopisy, kancelářský papír, letáky, knihy bez desek, sešity

Směs nesmí obsahovat, lepenku, plastové příměsi, šanony, folie, kopíráky, samolepky, tvrdé knižní vazby, textil, dřevo, sklo, atp.

Papír musí být volný! Tzn. nebude svázaný provázkem nebo přelepený páskou.