Hurá na hory!

16.03.2023

V pondělí 13. března 2023 odjela skupina havřických lyžařů společně se žáky ZŠ Pod Vinohrady na čtyřdenní lyžařský kurz do Velkých Karlovic. Dobré počasí a výborné sněhové podmínky navodili výbornou atmosféru. Žáci dopoledne i odpoledne lyžovali a večer se bavili soutěžemi a hrami. Piškvorkový turnaj, kterého se zúčastnilo více než 20 soutěžících, vyhrál náš žák, Matěj Gureň. Všichni lyžaři zvládli také závěrečný slalom, kde předvedli své lyžařské umění. V této disciplíně zvítězil Štěpán Kutnar, na druhém místě skončil Matěj Gureň a na třetí pozici se umístil Matěj Rožnovský. Lenka Hráčková a Dominika Sedláková obdržely medaile za nejmladší účastníky kurzu. Třešničkou na dortu byla návštěva Vodního světa, která dětem zpestřila již tak nabitý program.