Květen ve družině

29.05.2023

Měsíc květen začal deštivým počasím, a tak i účast na minigolfovém turnaji v Bojkovicích proběhla s deštníky a pláštěnkami. Organizace 1. ročníku minigolfu byla velmi dobrá a zázemí v tamní škole úžasné. Navíc se Sofii Kyrschové podařilo přivézt jednu medaili – 3. místo ve starší kategorii.

Pro maminky jsme k jejich svátku ušili z filcu a korálků srdíčka. Některé děti se s jehlou setkaly poprvé, ale s trpělivým přístupem paní vychovatelek se maminkám jejich dárek určitě líbil.

Během května probíhala příprava na olympiádu. Děti se učily technice hodu kriketovým míčkem, skákaly z místa a trénovaly vysoký start. O medailových úspěších našich závodníků jsme již informovali v samostatném příspěvku.

Květen jsme uzavřeli sladkou tečkou v podobě skořicových sušenek ve tvaru zvířátek, které malí kuchaři upekli pro potěšení všech.