Paletka 2024

14.02.2024

14. února proběhla v naší družině tradiční výtvarná soutěž. 34 třeťáků z 12 školních družin brodského okrsku se vydalo na cestu do Kouzelného lesa. Děti uviděly, jak čaruje příroda a díky fantazii potkaly také víly, elfy, trpaslíky, skřítky a další stvoření. Po načerpání inspirace začali malí umělci čarovat pastelkami. Porota ve složení paní učitelka Trčková ze ZUŠ a absolventka UMPRUM UH Magdaléna Kunčarová se zhostily nelehkého úkolu a vybraly 10 nejzdařilejších obrázků. Děkujeme našim reprezentantům Jeníkovi a Anetce a Lucince blahopřejeme k umístění.

1. místo: Veronika Boráňová (Prakšice)

2. místo: Barbora Ivanová (KZŠ)

3. místo: Stela Matyášová (Drslavice)

CENA POROTY:

Magdalena Komárková (Prakšice), Radka Úředníčková (Prakšice), Lucie Divoká (Havřice), Nikola Mařáková (Mariánské náměstí), Sandra Miková (Drslavice), Anastázie Žampachová (Drslavice). Vanesa Jurigová (Bojkovice)