Pozvánka: Stavění májky 2023

04.05.2023

Ve čtvrtek 4. května se sejdeme u tradičního stavění májky. Tentokrát se ale vrátíme ke kořenům akce, kdy se do první linie vrací naši nejbližší parťáci. Rodičům jednotlivých tříd byly svěřeny důležité organizační úkoly a každá skupina má na starost jiný okruh přípravných činností od zajištění májky přes servírování občerstvení až po plánování zábavy. Pedagogové jim budou samozřejmě nápomocni. Moc se na společné setkání těšíme.

Podrobnější informace k organizaci:

Akce bude oficiálně zahájena na fotbalovém hřišti TJ Tatran Havřice v 16:00. Odtud budou účastníci postupně vypouštěni na trať, která vede do školní družiny. Návštěvníci, kteří trasu absolvovat nechtějí, mohou přijít přímo do školní družiny. Mapu tratě najdete v galerii pod tímto příspěvkem. Většina úseků vede přes polní cestu nebo po chodníku. Na místech, kde budou děti přecházet přes cestu, budou bezpečnost zajišťovat strážníci Městské policie Uherský Brod, přesto doporučujeme, aby zejména mladší účastníci prošli trasu v doprovodu dospělé osoby. Na konci tratě čeká každého zúčastněného žáka odměna.

Ve dvoře školní družiny bude připraveno ohniště s opékacími vidlicemi, kde si můžete opéct dobroty, které si s sebou přinesete. Na nádvoří bude prostor se stoly, kam mohou dobrovolníci odkládat občerstvení, které doma připravili. Na hřišti bude zajištěn doprovodný program v podobě různých her.