Rozloučení s páťáky

19.07.2023

Poslední školní den v ZŠ Havřice si chtěli ještě páťáci užít a také se rozloučit se všemi spolužáky, učitelkami a panem ředitelem. Pozvali proto všechny před školu, kde páťačky předvedly taneční vystoupení a společným pokřikem a "placákem" předali pomyslnou štafetu… Rozloučení se neobešlo bez slziček a objetí. Společně jsme prožili mnoho nezapomenutelných chvil, od výletů, skupinových projektů, až po vánoční představení a společné akce s rodiči.

Páťáci se budou vydávat na novou cestu, do nového prostředí a setkávat se s novými výzvami…. Vzkaz pro ně: Mějte odvahu prosazovat své sny a neustále se učit novým věcem. Věříme, že dokážete dosáhnout všeho, co si budete přát. Děkujeme vám za vaši energii a nadšení, které jste do naší školy přinášeli každý den.

Třídní učitelka Dagmar Válková