Stavění májky 2023

04.05.2023

Ve čtvrtek 4. května proběhlo v areálu školní družiny tradiční stavění májky. Nádherné počasí v kombinaci se spoustou zábavy a dobrého jídla vytvořily pohodovou atmosféru. Program zpestřilo také vystoupení děvčat z hudebně-pohybového kroužku.

Na pořádání akce se letos ve velké míře podíleli i rodiče žáků a zvládli to na jedničku. Chtěli bychom jim ještě jednou poděkovat za spolupráci při organizací, za zajištění a přípravu májky a ohniště, za přípravu doprovodného programu, za skvělé občerstvení a v neposlední řadě také za pomoc s úklidem.

Dále bychom chtěli poděkovat sponzorům - panu Martinu Pappovi ze společnosti Půjčovna Papp za zapůjčení párty stanu a společnosti ADRIA GOLD za vynikající zmrzlinu.

Již nyní se těšíme na setkání v příštím školním roce!