Výlet SONNENTOR Čejkovice

20.06.2023

Bylinkový ráj, pohlazení po duši, voňavý zážitek, pozitivní nálada a energie... to vše vystihuje dnešní výlet.

Třeťáci, čtvrťáci a naši nejstarší žáci se dnes vydali na zajímavý výlet do firmy Sonnentor v blízkosti Hodonína. Čekala nás exkurze Raráškův bylinkový ráj.

Na uvítanou jsme všichni dostali ochutnat lahodný čaj. Osvěženi a posilněni jsme se mohli hravou formou ponořit do tajů výroby čajů a koření a do tématu ekologického pěstování. Celým programem nás provázeli rarášci Rozárka, Levandulín, Vavřinec a hravá zvířátka z farmy – pes Azor a slepice Zora. Na závěr jsme si všichni vyrobili originální čajovou směs. Děti se proběhly na zahradě, zadováděly si v obrovské houpací síti a nakoupily voňavé dárečky. Cestou zpět jsme se zastavili ve Starém Poddvorově u větrného mlýna, a tím byl náš výlet ukončen.