Zahájení školního roku 2023/2024

04.09.2023

V pondělí 4. září 2023 se opět společně shledáme v budově havřické základní školy. Aby pro Vás nebyl přechod z prázdninového "módu" tolik náročný, začne výuka až v devět hodin, takže si můžete pospat o něco déle. Pro ty z Vás, kteří se však nemohou dočkat a chtějí se vidět s kamarády co nejdříve, bude již od půl sedmé v provozu ranní družina.

První den si s sebou vezměte přezůvky, svačinu a aktovku na nové učebnice a pracovní sešity. Ti z Vás, kteří byli v minulém školním roce přihlášeni ke stravování ve školní jídelně, mají první školní den oběd zajištěný. Nezapomeňte se podívat do aplikace STRAVA na aktuální jídelníček a vyberte si obědy také na další dny.

U prvňáčků to bude probíhat trošičku jinak. Ti si s sebou první školní den kromě přezůvek a aktovky vezmou na pomoc také své rodiče. V devět hodin se společně přivítáme, paní učitelka Vám rozdá nové učebnice a školní pomůcky a malinko si popovídáme. Nakonec si uděláte krátkou návštěvu ve školní družině. A aby toho na Vás nebylo první den příliš, vrátíte se po chvilce s maminkou a s tatínkem zpátky domů. V úterý už ale přijdete do školy sami a budete tady s námi až do oběda, tak si nezapomeňte sbalit pořádnou svačinu. A po obědě si můžete jít hrát s novými kamarády do školní družiny.

Těšíme se na všechny naše žáčky!