Zahradní slavnost 2024

30.04.2024

Zahradní slavnost je úspěšně za námi. Počasí se vydařilo, vše se povedlo, žáci se předvedli ve vystoupení tříd i zájmových kroužků, rodiče připravili vynikající dobrůtky a přichystali zázemí pro skvělou zábavu. Děkujeme Vám za spolupráci s realizací této krásné akce. Těšíme se na Vás zase příště.

Srdečně zveme všechny maminky, tatínky, babičky, dědečky, sestřičky a bratříčky i další příbuzné a známé našich žáčků, aby se v areálu školní družiny společně zúčastnili "Zahradní slavnosti". Žáci jednotlivých tříd pod taktovkou svých třídních učitelek pilně nacvičovali, aby Vám mohli předvést pásmo krátkých vystoupení.

Velmi si ceníme toho, že se do organizace stejně jako v minulém roce zapojují také jejich rodiče, kteří nám pomáhají, aby všeho bylo všude dosti a akce proběhla hladce. Datum konání také napovídá, že se můžete těšit i na tradiční stavění a zdobení májky. Teď už musíme jen doufat, aby nám přálo počasí. Těšíme se na Vás!

V případě nepříznivého počasí bude ZDE NA TOMTO MÍSTĚ oznámeno, že se termín akce přesouvá!

Bližší informace o akci najdete níže v přiloženém plakátku.