Zlato z minigolfu v jednotlivcích, stříbro pro tým!

23.05.2024

23. května proběhl v Bojkovicích druhý ročník Májového turnaje školních družin v minigolfu.

Hráči z osmi družin uherskobrodského okrsku soutěžili v jednotlivcích ve dvou kategoriích: 1.-2. třída a 3.-5. třída. Mezi mladšími dětmi dosáhl krásného úspěchu druhák Tomáš Kročil, kterému se podařilo vybojovat úžasnou zlatou medaili. Jeho spolužačka Megan Kyrschová se v pořadí nevyšplhala tak vysoko, ale rozdávala v našem týmu důležitou dobrou náladu. Ve starší kategorii jsme vzhledem k pobytu žáků v Beskydech měli k dispozici pouze jednoho třeťáka. Štěpán Mikulička nezklamal a získal sice nepopulární, ale skvělé čtvrté místo. Abychom se mohli zúčastnit i soutěže družstev, museli jsme druhou kategorii doobsadit dalším druhákem. Lukáš Dorazil se i přes výrazný věkový rozdíl dokázal umístit ve středu startovního pole. Po sečtení všech bodů patří týmu Havřic díky snaze a přispění všech našich golfistů zasloužené 2. místo. Chválíme nejen za výsledek, ale také za prvotřídní ukázku týmového ducha a perfektní sportovní chování!