Co se děje ve škole?

Dne 11. května se naši žáci vydali naposled do Divadla Zlín. Divadlo ze Šumperku si pro nás připravilo legendární fantasy příběh podle románu Hobit od J. R. R. Tolkiena. Byl to kouzelný pohádkový příběh o překonávání překážek a hlavně o tom, že i ten nejmenší človíček může dokázat velké věci.

Ve čtvrtek 4. května proběhlo v areálu školní družiny tradiční stavění májky. Nádherné počasí v kombinaci se spoustou zábavy a dobrého jídla vytvořily pohodovou atmosféru. Program zpestřilo také vystoupení děvčat z hudebně-pohybového kroužku.

Ve čtvrtek 4. května se sejdeme u tradičního stavění májky. Tentokrát se ale vrátíme ke kořenům akce, kdy se do první linie vrací naši nejbližší parťáci. Rodičům jednotlivých tříd byly svěřeny důležité organizační úkoly a každá skupina má na starost jiný okruh přípravných činností od zajištění májky přes servírování občerstvení až po...

O týden později přinášíme čerstvé informace z průběhu fotbalového turnaje McDonald's Cup. Naši sportovci se dnes vydali na Městský atletický stadion Dany Zátopkové v Uherském Hradišti, aby změřili síly s týmy, které postoupily z okrskových kol. Ani dnes se nenechali zahanbit a předvedli skvělý výkon. Po smolném úvodu se klukům podařilo vybojovat...

V úterý 25. dubna se na brodském stadionu Lapač konalo okrskové kolo celostátního fotbalového turnaje McDonald's Cup, kterého se každoročně zúčastní desítky tisíc dětí. Pořadatelem soutěže v Uherském Brodě je Základní škola Pod Vinohrady.

Naše žákyně Vojtěška Chovancová, která před časem zvítězila v okrskovém kole recitační soutěže v Knihovně Františka Kožíka v Uherském Brodě, se v pátek 21. dubna zúčastnila okresního kola v Uherském Hradišti. I zde předvedla skvělý výkon a v konkurenci devíti recitátorů získala diplom. K výkonu Vojtěšce gratulujeme a těšíme se na její výkony v...

1. třída - individuální konzultace od 13:30 (Rezervujte si termín klinutím na tlačítko Vytvořit rezervaci)

Ve středu 5. 4. 2023 se naši prvňáčci a druháčci vypravili na výlet do Centra Veronica v Hostětíně, kde si pro nás připravili program zaměřený na velikonoční tradice.

Pokud někdy sníte o tom, že byste se rádi vrátili do školních lavic, máme pro Vás dobrou zprávu. Ve čtvrtek 30. března 2023 Vám to umožníme.