Elektronická žákovská knížka

Zapomněli jste přihlašovací údaje do elektronické žákovské knížky nebo máte jiný požadavek týkající se Bakalářů?

Napište nám!


Naše škola využívá služeb školního systému Bakaláři, který mimo jiné nabízí i možnost využití elektronické žákovské knížky. Díky mobilní aplikaci tak máte přístup k aktuálním informacím o průběhu vzdělávání svých dětí na dosah ruky v podstatě nepřetržitě.

Aby si však noví žáčci zažili ten pocit, kdy se doma mohou sami pochlubit jedničkou, pochvalou či pěkným razítkem, zavádíme elektronickou žákovskou až od druhé třídy. Věříme, že papírová varianta má v prvním ročníku své nezastupitelné místo a je jakousi osobní vizitkou malého prvňáčka.

Rodiče žáků 2. až 5. ročníku automaticky dostávají přístupové údaje k elektronické žákovské knížce, pomocí nichž se mohou přihlásit z webového prohlížeče nebo v mobilní aplikaci.

Aplikace ke stažení zde: