STAŇ SE DESIGNÉREM!

NAVRHNI LOGO ŠKOLY A VYHRAJ!

Výherci si odnesli krásné ceny!

Do soutěže bylo přihlášeno 48 návrhů!

Co je to vlastně logo?

Je to grafický symbol, značka, jednoduchý obrázek, který reprezentuje nějakou organizaci a odlišuje ji od těch ostatních.

Jak na to?

Je to jednoduché. Vezmi si výkres formátu A4 a oblíbené výtvarné potřeby (pastelky, fixy, štětce, barvy, nůžky, lepidla, barevné papíry nebo cokoliv dalšího, fantazii se meze nekladou). Výběr výtvarné techniky je také jen na Tobě.

A jak zní zadání?

Navrhni a zpracuj, jak by podle Tebe mělo vypadat logo naší školy. Vzpomeň si na loga svých oblíbených značek, mají něco společného, jsou jednoduchá a originální, člověk si je rychle a snadno zapamatuje, a to přesně chceme i my. Nezapomeň! Méně je někdy více. Není třeba, abys použil všechny barvy, které najdeš, někdy docela stačí i jedna nebo dvě. Logo budeme používat i na místech, kde bude velké třeba jen jako uzávěr od limonády, nesnaž se tedy o drobné detaily, nakonec by stejně nebyly vidět.

Malá nápověda.

Nezapomeň, že jsme škola. Tanky, vlkodlaci a zombie asi nebudou tou správnou volbou. Zkus se zamyslet nad vhodnějším symbolem. Nevíš, jak začít? Možná ti pomůže motto naší školy,

"PO OVOCI SE POZNÁ STROM"

SVŮJ NÁVRH ODEVZDEJ TŘÍDNÍMU UČITELI NEJPOZDĚJI DO PONDĚLÍ 12. 12. 2022!

A co pak?

Ve škole uděláme výstavu všech přihlášených návrhů a necháme Vás hlasováním vybrat tři nejlepší, které oceníme. A kdo ví, třeba se nám Vaše návrhy zalíbí natolik, že některý vybereme jako skutečné nové logo naší školy.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PROBĚHNE VE STŘEDU 21. 12. 2022!